Доставка збірних вантажів
для юридичних осіб

Доставка збірних вантажів

Новини

Для клієнта і заради клієнта

Напередодні весни в усьому світі значно збільшуються обсяги перевезень різноманітних груп товарів. Намагаючись отримати максимальну кількість замовлень з Європи, постачальники шукають усі можливі способи доставити свої товари на полиці магазинів вчасно. Якщо про доставку подбали заздалегідь – турбуватися нема про що. А якщо не встигли або необхідно здійснити дозамовлення? Найоптимальніший спосіб доставки з Європи – це автотранспорт.

У зв’язку з піковим навантаженням останнім часом на ринку автоперевезень спостерігається дефіцит вільного транспорту і, як наслідок, різке збільшення вартості перевезень і труднощі з доставкою в регіони України.

Сервіс EuroShuttle успішно долає такі складності. З будь-якої частини Європи вантажі доставляються на транзитний ХАБ в Польщі, який має кращу транспортну доступність, дозволяє швидше обробляти вантажі і працює в режимі нон-стоп. На складі консолідації формуються партії збірних вантажів і після вже виконується доставка в Україну. Це дозволяє клієнтам зменшувати витрати на доставку і спрощує порядок оформлення документів. Завдяки щотижневим регулярним рейсам і чіткому графіку відправлень клієнти можуть бути впевнені в терміні доставки.

Для скорочення транзитного часу і гарантії строків доставки ми впровадили нову процедуру в сервіс EuroShuttle. Тепер все вантажі з Європи доставляються на єдиний МЛС в Україні. Далі ми оформлюємо транзити на митниці призначення клієнтів, так як перевезення вантажів здійснюються нашим транспортом, який має всі необхідні дозволи. Це дозволяє безперешкодно доставляти вантажі під митним контролем з будь-якої країни Європи, спрощувати процедури митного огляду без будь-якого використання вантажу і без сплати митних зборів, і відповідно сприяє збільшенню вантажообігу клієнта.

Протягом доби клієнти можуть отримати вже розмитнений вантаж з доставкою в будь-який регіон України або на свій склад.

Скориставшись сервісом EuroShuttle Ви можете бути впевнені, що товари будуть лежати на полицях магазинів в чітко заявлений термін, в цілісності й схоронності. Ми гарантуємо результат і цінуємо кожного клієнта!

Залишити відгук