Доставка збірних вантажів
для  бізнесу

Доставка збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів
з Німеччини в Україну
для юридичних осіб

Розташовуючись в самому центрі Європи, Німеччина є транс’європейським транспортним коридором, який забезпечує зв’язки з сусідніми країнами, наприклад, сполучення Північної і Північно-Західної Європи з Австрією, Швейцарією та Італією.

Більше того, Німеччина має значний економічний і науково-технічний потенціал, займаючи третє місце за обсягом промислового виробництва, і будучи головним експортером товарів і послуг.

Привабливе розташування хабів компанії в Німеччині дозволяє надавати високоякісні логістичні послуги з індивідуальними рішеннями і професійним рівнем компетентності.

Ми доставляємо збірні вантажі з Німеччини до 3 тонн палетного формату, транзитні вантажі неєвропейського походження Т1, а також небезпечні вантажі (ADR).

Завдяки регулярності щотижневих перевезень збірні вантажі з будь-якої точки Німеччини і сусідніх країн Бенілюксу доставляються в Україну в середньому за 7 днів. Всі вантажі з Німеччини доставляються однаково швидко, так як відправки здійснюються навіть у вечірній час.

Вантажні перевезення з Німеччини охоплюють доставку з Бремерхафен, Бремена, Мюнстера, Дортмунда, Дюссельдорфа, Кельна, Штутгарта, Нюрнберга тощо.

Доставка збірного вантажу з Німеччини здійснюється строго за графіком

МаршрутЧастотаВідправленняЧасПрибуттяЧас
Німеччина – УкраїнаЩоденно на центральний хаб у ЄвропіВт, Пт19:00Пт, Пн19:00
Маршрут Німеччина – Україна
Частота Щотижня
Відправлення Пт
Час 19:00
Прибуття Вт
Час 19:00

Перевезення збірних вантажів з Німеччини
включає:

  • Забір вантажу з будь-якого міста Німеччини
  • Доставку на склад у Варшаву (Польща)
  • Консолідацію вантажів
  • Доставку на МТ в с. Чайки або МТ Атлантік
  • Локальну доставку клієнтам (за необхідності)

Доставка з Німеччини.
Вартість перевезення 1 палети

Напрямок Терміни прибуття Ціна за 1 палету*

*1 палета (120х80х150, 400 кг; без урахування оформлення ЕХ1; за умови митного оформлення на нашому МТ, без урахування вартості брокерських послуг)

Отримати консультацію

Залишити відгук