Доставка збірних вантажів
Доставка збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів
з Туреччини
в Україну

Туреччина – країна, орієнтована на майбутнє. Будучи точкою перетину всіх логістичних транспортних ліній Східної Європи з Центральною Азією, Туреччина в праві претендувати як на лідируючі світові позиції в логістиці, так і на більш вагому роль в сфері торгівлі в даному регіоні.

Тут розташувався і наш новий логістичний хаб загальною площею понад 45000 кв. м. Розміщений в Стамбулі сучасний хаб є своєрідним коридором, що забезпечує транспортне сполучення, супровід і перевезення вантажів між Туреччиною і Україною.

Доставка збірних вантажів з Туреччини – найбільш затребуваний сервіс при транспортуванні
найрізноманітніших груп товарів, тому що обсяг імпорту з Туреччини з кожним роком все більше зростає.

Як правило, це вантажоперевезення з Туреччини автозапчастин та аксесуарів, будівельних і оздоблювальних матеріалів, промислового і торгового устаткування, тари і упаковки, а також текстильних виробів.

Ми надаємо регулярний сервіс, повний комплекс транспортних і складських послуг, фіксовані ставки для юридичних осіб, доставляючи вантажі зі Стамбула в Україну вагою до 3,5 тонн. Для перевезення збірних вантажів з Туреччини обсягом до 7-8 палет діють особливі умови і більш вигідні ставки.

Наш сервіс передбачає забір невеликих партій вантажів від різних відправників з будь-якого міста Туреччини, будь то Мерсін, Ізмір, Бурса, Адана або Анкара, консолідацію на хабі в Стамбулі і подальшу доставку в Україну.

Перевезення вантажів з Туреччини
включає:

  • Забір вантажу з будь-якого міста Туреччини, в т.ч. з вільних економічних зон
  • Доставку на склад в Стамбулі (Туреччина)
  • Консолідацію вантажів та митне оформлення (за необхідності)
  • Поромну переправу в Чорноморськ (Одеса)
  • Доставку на МТ в с. Чайки
  • Локальну доставку клієнтам (за необхідності)

Перевезення вантажів з Туреччини в Україну здійснюється тільки за єдиною ПП/ПД, яка оформлюється нашою компанією, що в свою чергу сприяє прискоренню митного оформлення вантажів і дає можливість оперативно доставляти вантажі в регіони України.

Доставка збірних вантажів з Туреччини здійснюється за графіком

Маршрут Частота Відправлення Час Прибуття Час
Туреччина – Україна 1 раз на 2 тижні Пт 19:00 Ср 9:00
МаршрутТуреччина —
Україна
Частота1 раз на 2 тижні
ВідправленняПт
Час19:00
ПрибуттяСр
Час9:00

Доставка з Туреччини.
Вартість перевезення 1 палети

Напрямок Терміни прибуття Ціна за 1 палету*

*1 палета (120х80х150, 400 кг; без урахування оформлення ЕХ1; за умови митного оформлення на нашому МТ, без урахування вартості брокерських послуг)

Залишити відгук