Доставка збірних вантажів
для юридичних осіб

Доставка збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів
з Польщі в Україну
для юридичних осіб

Сучасна Польща – основний транспортно-логістичний центр Європи, який з’єднує два значущих для світової економіки міжнародні транспортні коридори – «Північ-Південь» і «Схід-Захід». До того ж Польща є індустріальною країною, з найбільш швидкозростаючою економікою серед країн Євросоюзу.

Доставка з Польщі – найбільш зручне рішення для компаній, яким необхідно поставити невеликі за обсягом або кількістю партії вантажів з країн Євросоюзу в Україну.

Завдяки стандартизованому обслуговуванню та наданню логістичних послуг європейського рівня, збірні вантажі з Польщі доставляються в Україну в середньому за 7-13 днів.

Крім обробки і консолідації різних партій товарів з різних країн, для зручності клієнтів пропонуються комплексні рішення зі складської логістики. Власний транзитний хаб в місті Олтажев (Польща) загальною площею більше 10000 кв. м дозволяє безкоштовно зберігати вантажі до 3-х днів.

Регулярність маршрутів з Польщі в Україну дозволяє максимально точно спрогнозувати термін доставки палетних вантажів вагою до 3 тонн серед яких і  небезпечні, і ті, що потребують спеціальних умов перевезення.

Вантажоперевезення з Польщі охоплюють доставку з будь-якого прилеглого містечка Польщі, будь то Познань, Лодзь, Вроцлав, Гданськ, Гдиня, Краків, Щецин, Білосток тощо.

Доставка збірних вантажів з Польщі
здійснюється за графіком

МаршрутЧастотаВідправленняЧасПрибуттяЧас
Польща – УкраїнаЩоденно на центральний хаб у ЄвропіВт, Пт19:00Пт, Пн9:00
Маршрут Польща – Україна
Частота Щоденно
Відправлення Вт, Пт
Час 19:00
Прибуття Чт, Пн
Час 9:00

Перевезення збірних вантажів з Польщі
включає:

  • Забір вантажу з будь-якого міста Польщі
  • Доставку на склад в Духніце (Олтажев, Польща)
  • Консолідацію вантажів
  • Доставку на МТ в с. Чайки або МТ Атлантік
  • Локальну доставку клієнтам (за необхідності)

Доставка з Польщі.
Вартість перевезення 1 палети

Напрямок Терміни прибуття Ціна за 1 палету*

*1 палета (120х80х150, 400 кг; без урахування оформлення ЕХ1; за умови митного оформлення на нашому МТ, без урахування вартості брокерських послуг)

Отримати консультацію

Залишити відгук