Доставка збірних вантажів
для  бізнесу

Доставка збірних вантажів

Перевезення комерційних вантажів.
Київ, Київська область та обласні центри України

Доставка вантажів по Україні автомобільним транспортом є сьогодні найбільш затребуваною, тому що це найбільш маневрений, ефективний і вигідний вид транспорту для перевезень комерційних вантажів.

Крім того, на автомобілі можна перевезти практично все – дрібні партії, небезпечні (ADR) і температурні вантажі.

Ми здійснюємо вантажоперевезення по Києву та Київській області, а також охоплюємо всю Україну. Щорічне виконання близько 40 тис. перевезень і наш багатий досвід створюють всі умови для гнучкого планування, організації швидкої та своєчасної доставки, а також дозволяють скоротити транспортні витрати.

Сервіс ONEDAY Delivery – це цілий відділ в міжнародній компанії, що працює в режимі 24/7, і здійснює як експрес, так і стандартну доставку прямому одержувачу до дверей.

Всі автомобілі, які виконують перевезення вантажів по Києву та Київській області, повністю укомплектовані для доставки вантажів будь-якої складності. Крім того, наші вантажівки обладнані GPS-системою контролю для розрахунку точного часу прибуття вантажу, яка інформує одержувача SMS повідомленням про прибуття.

Наші вантажні перевезення по Києву – це професійні водії, першокласний клієнтський сервіс і матеріальна відповідальність за вантаж!

Перевезення збірних вантажів по Києву та Київській області включає:

  • Забір вантажу з будь-якого населеного пункту
  • Доставку збірними автомобілями
  • Консолідацію вантажів на нашому складі
  • Відвантаження на обласні центри за графіком
  • Доставку «до дверей» (при необхідності)

Вантажоперевезення збірних вантажів по Києву і області здійснюються за графіком

Маршрут Відправлення Транзитний час

Отримати консультацію

Залишити відгук